Stíněnídokonalé a krásné

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Domácí stránka > Produkty > Velux Rolety a sítě

Velux - rolety a sítě

Praktické řešení pro přesnou regulaci denního světla

velux

Lamelová žaluzie v sobě spojuje klasickou eleganci s jednoduchostí. Reguluje směr dopadu a intenzity denního světla a zároveň dává místnosti styl. Dodává se v deseti barevných provedeních a je praktickým prvkem nejen v obytných místnostech a v kancelářích, ale i v kuchyních či koupelnách. Lamely jsou umístěny v postranních lištách, které zabraňují jejich prověšení. Jednoduchým posunutím jezdce, který může být na postranní liště umístěn v jakékoli výšce, lze lamely naklápět. Lišty jsou vyrobeny z hliníku, pro okna s polyuretanovou vrstvou jsou dodávány lišty v bílém provedení, tzv. bílá linie (pouze pro manuálně ovládané doplňky).

  • Ovládání pomocí jezdce bez provázků
  • Boční lišty zabraňují vniku nechtěného světla

Montáž lamelové žaluzie je velmi snadná a díky unikátnímu systému Pick&Click!
Optimálního tepelného komfortu v místnosti lze dosáhnout kombinací lamelové žaluzie s venkovní markýzou nebo předokenní roletou.

Zastiňovací roleta

Zastiňovací roleta je praktickým a účinným řešením pro zastínění před sluncem. Zajistí jednoduché a účinné zastínění během dne a dodá místnosti originální vzhled a styl.
Je vyrobena z tkaniny odolávající nečistotám a dodává se v celé škále barev a vzorů. Tkanina rolety je pevně napnuta mezi postranními vodicími lištami a na okně ji lze nastavit v jakékoli pozici. Vodicí lišty jsou vyrobeny z hliníku, pro okna s polyuretanovou vrstvou jsou dodávány lišty v bílém provedení, tzv. bílá linie (pouze pro manuálně ovládané doplňky).
Montáž zastiňovací rolety je velmi snadná a díky unikátnímu systému Pick&Click!
Optimálního tepelného komfortu v místnosti lze dosáhnout kombinací zastiňovací rolety s venkovní markýzou nebo předokenní roletou.
Způsoby ovládání: manuálně, dálkově elektricky, solární pohon.

 Zastiňovací roleta

Plisovaná roleta

Dokonalá volba pro moderní interiér s citlivou regulací světla a stínu.
Optimálního tepelného komfortu v místnosti lze dosáhnout kombinací plisované rolety s venkovní markýzou nebo předokenní roletou.
Způsoby ovládání: manuálně, dálkově elektricky

Síť proti hmyzuSítě proti hmyzu

VELUXPageContent - elegantní a praktické řešení ochrany proti hmyzu
 
  • Síť proti hmyzu je praktickým řešením pro klidný spánek i při otevřeném okně.
  • Síť je instalována na ostění, takže okno může být až do hloubky ostění stále otevřené. Proti zavření jej lze zajistit do aretačního kroužku umístěného na ostění. Lišty a těsnění ve spodní části sítě zabraňují vlétnutí hmyzu.
  • Síť proti hmyzu se snadno udržuje pomocí vlhkého hadříku. Pokud síť není právě potřeba, lze ji jednoduše navinout do hliníkové lišty. Síť proti hmyzu lze kombinovat se všemi typy rolet a žaluzií VELUX.
 

Síť proti hmyzu je možné namontovat na okna, která jsou osazená jednotlivě anebo ve skupinách za předpokladu, že se ostění okolo každého okna nachází v jedné rovině.

  • Výrobek není možné použít, pokud se dělicí příčka mezi okny nachází hlouběji než ostatní ostění.
  • Podmínkou správné instalace je ostění bez nerovností nebo případného zalomení.

venkovní rolety

Venkovní rolety

Venkovní roleta pomáhá zlepšit tepelně-izolační vlastnosti střešních oken. Dokáže zachytit až 95 %* slunečních paprsků a výborně tak chrání interiér před přehříváním v letních měsících. V zimním období zabraňuje úniku tepla, U (součinitel prostupu tepla) je lepší až o 20 %*.
Dokonale reguluje světlo a chrání střešní okno před poškozením i před nechtěnými pohledy zvenčí. Navíc až o 3 dB* tlumí venkovní hluk z deště a krupobití. I při úplně stažené roletě lze okno otevřít o 22 cm.
Venkovní  roletu tvoří pevný hliníkový rám a zdvojené lamely vyplněné polyuretanovou pěnou. Spoje mezi lamelami jsou pro dokonalou izolaci zatěsněny gumou. Venkovní roletu lze kombinovat s jakýmkoli typem zastínění v interiéru a na střešní okna může být nainstalována kdykoli dodatečně. Je k dispozici i s lemováním v mědi nebo titan-zinku.
Hodnoty* jsou uvedené pro střešní okno s izolačním dvojsklem --59.