Stíněnídokonalé a krásné

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Domácí stránka > Somfy Automatizace

Zapojte své stínění do automatizace domácnosti

Zavřete oči a představte si inteligentní domácnost, ve které se jednotlivá zařízení budou chvat přesně podle vašeho přání. Už nikdy nebudete muset každé ráno vytahovat jednotlivé žaluzie a večer zase zatahovat. Markýza se nad vámi sama rozvine nebo zavine, bez nutnosti ručního točení klikou. A na vaše přání se budou také rozsvěcet a zhasínat světla v domě, otevírat a zavírat garážová vrata a vjezdové brány… To není jen sen. To je automatizace domácnosti.

1_ Somfy domeček vyšší rozlišení CZ.jpg

Connexoon

Sníte o ovládání žaluzií, rolet a dalšího stínění ve své domácnosti? Pak je právě pro vás perfektní volbou aplikace pro váš chytrý telefon Connexoon Window. Vjezdové brány a garážová vrata se před vámi budou rozevírat a za vámi zavírat díky aplikaci Connexoon Access. Dokonalou atmosféru na své terase vykouzlíte pomocí aplikace Connexoon Terrace. jedním kliknutím na mobilu může zavinout markýza, rozsvítit tlumená světla a zapnout příjemná hudba. Zvolit si můžete jednu, nebo dvě aplikace.

Connexoon (1).png

TaHoma®

Komplexním systémem automatizace domácnosti je TaHoma®, která je kompatibilní se stovkami produktů. Hravě tak propojíte venkovní žaluzie, vnitřní žaluzie, venkovní rolety, vnitřní rolety, markýzy, osvětlení, topení, garážová vrata, vjezdové brány, kamery a alarmy do jednoho celku. Vše můžete odkudkoliv a kdykoliv kontrolovat a ovládat.

TaHoma (1).jpg


Scénáře a čidla

Díky scénářům, které si předem nastavíte podle svého přání, nemusíte ani kliknout do svého mobilního telefonu. Vše se přizpůsobí vašim požadavkům. Například před příjezdem domů se váš interiér ohřeje na požadovanou teplotu, před vámi se otevře brána i garážová vrata, příjezdová cesta se osvětlí, doma se rozsvítí na chodbě, vypne se alarm a venkovní žaluzie se zatáhnou před pohledy zvenčí. Vítejte doma!

Za vás myslí i promyšlená čidla. Například větrné čidlo chrání vaši markýzu před nápory větru a sluneční čidlo interiér před přehříváním.

markýzy a pergoly (7).jpg


Možnosti ovládání

Jak už jsme zmínili, všechny kompatibilní prvky domácnosti můžete ovládat svým mobilním telefonem. Dále jsou oblíbenou volbou dálkové nebo nástěnné ovladače, ale i tablet nebo počítač. Na slovo vás poslechnou hlasoví asistenti a scénáře můžete spouštět i prostřednictvím chytrých hodinek.

ovladače (9).jpg


Zabezpečení a vytápění

Váš domov pomohou proměnit v bezpečnou oázu také produkty pro zabezpečení domácnosti. Somfy nabízí venkovní a interiérové kamery, alarmy, chytrý zámek dveří Somfy Doorlock, videotelefony, se kterými můžete otevřít na dálku i bránu a garážová vrata, ale i první kameru s integrovanou sirénou Somfy ONE. Vnitřní kamery, tedy interiérová kamera a Somfy ONE, mají pro maximální zachování vašeho soukromí záklopku, která po vašem příchodu domů kameru zacloní. Venkovní kamera zase umožňuje nastavení snímané plochy jen na váš pozemek.

venkovni kamera (6).jpg

Vždy příjemnou teplotu vám zajistí Somfy Termostat a termostatické hlavice. V každé místnosti můžete mít jinou teplotu a díky geolokační funkci se topení může vždy vypnout po vašem odjezdu a zase začít topit před vaším příjezdem. Ušetříte tak nemalé peníze za energie. Další ušetříte synchronizací vytápění a stínění. Snadno tak můžete vyhřívat interiér i slunečními paprsky.

termostaticka hlavice (5).jpg

Chci nabídku

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů