Stíněnídokonalé a krásné

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Domácí stránka > Somfy Automatizace

Automatizace domácnosti od Somfy

Buďte v dokonalém souladu s vaším domovem. Propojte všechna vaše chytrá zařízení s řídicí jednotkou TaHoma® switch od společnosti Somfy a ovládejte je za pomoci pár kliknutí. Zvýšíte tak nejen zabezpečení vaší domácnosti, úsporu energií, ale především komfort vašeho bydlení.

1_ Somfy domeček vyšší rozlišení CZ.jpg

Celá domácnost v telefonu

Ovládejte všechny prvky domácnosti s pomocí aplikací ve svém telefonu nebo počítači. Snadno si zvyknete na pohodlí, bezpečí a úspory, které vám tento krok do života vnese.

Podívejme se na automatizaci domácnosti blíže, představujeme vám systémy TaHoma® switch, které vyrábí naše partnerská společnost Somfy.

Moje domácnost.jpg


Scénáře a čidla

Díky scénářům, které si předem nastavíte podle svého přání, nemusíte ani kliknout do svého mobilního telefonu. Vše se přizpůsobí vašim požadavkům. Například před příjezdem domů se váš interiér ohřeje na požadovanou teplotu, před vámi se otevře brána i garážová vrata, příjezdová cesta se osvětlí, doma se rozsvítí na chodbě, vypne se alarm a venkovní žaluzie se zatáhnou před pohledy zvenčí. Vítejte doma!

Za vás myslí i promyšlená čidla. Například větrné čidlo chrání vaši markýzu před nápory větru a sluneční čidlo interiér před přehříváním.

_Dobré ráno - Dobrou noc - žaluzie + světla .png

 

 

Chci nabídku

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů